Vianočné fotenie Košice

Nechajte si vytvoriť dokonalý vianočný album

Zachyťte radosť z tohto obdobia s našimi vianočnými štúdiovými fotografiami. Naše štúdio sa premení na sviatočný raj a poskytne dokonalé pozadie pre nadčasové sviatočné spomienky.

Prečo si vybrať naše vianočné fotenie v Košiciach

Vitajte v srdci Košíc, kde vás čarovne naladí vianočná atmosféra. Naše vianočné fotenie sa nepodobá žiadnemu inému, je jedinečne navrhnuté tak, aby oživilo vašu sviatočnú náladu. Tu je dôvod, prečo vynikáme:

  1. Tri vysokokvalitné vianočné sety: Vstúpte do zimnej krajiny zázrakov s našimi starostlivo vytvorenými setmi.
  2. Bezplatné občerstvenie: Vychutnajte si príjemnú atmosféru s bezplatným občerstvením. Popíjajte horúce kakao alebo sviatočné pochúťky, zatiaľ čo vy a vaši blízki vytvárate radostné spomienky.
  3. Prvotriedna poloha v centre mesta: Naše štúdio sa nachádza v centre Košíc, je ľahko dostupné a obklopené slávnostným šarmom mesta. Vďaka tejto centrálnej polohe sme nielen pohodlne dostupní, ale aj umocňujeme očarujúci zážitok z vášho vianočného fotenia.

Vyberte si nás na zmrazenie vašich výnimočných okamihov v čase a vytvorte fotografie, ktoré si budete pamätať dlhé roky. Urobme vaše Vianoce v Košiciach skutočne nezabudnuteľnými!

Slová klientov

Vianočné balíky fotení

Mini

Vianočné fotenie
100
  • 3 Vianočné scény
  • 8 upravených fotografií
  • 30 minútové fotenie

Maxi

Vianočné fotenie
150
  • 3 Vianočné scény
  • 12 upravených fotografií
  • Hodinové fotenie

Oslávte najkrajšie obdobie roka slávnostným fotením v našom štúdiu.

Tipy na dokonalé Rodinné vianočné fotenie

Plánovanie dokonalého vianočného fotenia môže byť rovnako vzrušujúce ako skľučujúce. Ale nebojte sa, máme pre vás niekoľko odborných tipov, vďaka ktorým bude vaše fotenie v našom košickom ateliéri priam magické.

Výber oblečenia pre dokonalé vianočné fotky

Doplňte tému: Naše ateliérové sety vytvárajú pohodlné a útulné Vianočné scény. Vyberte si oblečenie, ktoré túto tému dopĺňa. Myslite na slávnostné farby, ako je červená, zelená a zlatá, alebo na elegantné neutrálne farby ako béžová, hnedá, biela či čierna pre nadčasový vzhľad.
Koordinácia oblečenia: Ak ide o skupinové alebo rodinné fotenie, koordinované oblečenie môže fotografie skutočne zjednotiť. To neznamená rovnaké oblečenie, ale skôr vzájomne sa dopĺňajúce štýly a farby. Vyhnite sa výrazným logám a vzorom, zvoľte skôr jednofarebné oblečenie. Na fotografiách výborne fungujú košele, pletené svetre, či šaty.
Kľúčom je pohodlie: Nezabudnite, že pohodlie vedie k prirodzeným a uvoľneným pózam. Najmä pre deti vyberajte oblečenie, ktoré je nielen pekné, ale aj pohodlné na nosenie.

Vianočné pozadie pre dokonalé vianočné zábery

Ateliérové kúzlo: Náš ateliér, ktorý sa nachádza v centre Košíc, je navrhnutý tak, aby oživil vianočnú atmosféru. Vďaka trom odlišným vysokokvalitným vianočným setom ponúkame rôzne kulisy, ktoré vyhovujú vášmu preferovanému štýlu.
Výhoda interiéru: Nemusíte sa obávať chladného počasia vonku! Naše interiérové štúdio poskytuje teplé, kontrolované prostredie, ktoré zaručuje vaše pohodlie a konzistentné osvetlenie pre dokonalé zábery.

Pohodlný príchod: Košice môžu byť počas vianočného obdobia pomerne chladné. Dostupné parkovacie miesto v cene fotenia, hneď vedľa ateliéru padne vhod.
Teplé občerstvenie: Aby ste zostali v teple a pohodlí, ponúkame teplý nápoj a občerstvenie, ktoré umocnia slávnostný a pohodlný zážitok z vášho fotenia.
Nezabudnite, že kľúčom k úspešnému vianočnému foteniu je uvoľniť sa a užiť si chvíle. Vždy sa usilujeme o to, aby bol váš zážitok príjemný a bez stresu a aby vaše vianočné spomienky boli krásne zachytené. Zarezervujte si fotenie o zvyšok sa postaráme my!

FAQ

Najčastejšie otázky k Vianočnému foteniu

Špecializujeme sa na rôzne vianočné fotenia vrátane rodinných portrétov, fotení párov, fotení detí sviatočnou tematikou a fotení domácich zvierat. Každé fotenie prebieha v našom slávnostne vyzdobenom štúdiu, aby sme zachytili podstatu sviatočného obdobia.

Naše sedenia sa líšia, ale vo všeobecnosti sa pohybujú od 30-minútových minisesií až po jednohodinové sedenia. Dĺžka trvania závisí od vybraného balíka a počtu nastavení alebo zmien oblečenia, ktoré si želáte.

Rozhodne! Odporúčame vám, aby ste si priniesli svoje obľúbené sviatočné oblečenie a akékoľvek špeciálne rekvizity, ktoré chcete zakomponovať do svojich fotografií. V štúdiu vám tiež poskytneme množstvo sviatočných rekvizít a dekorácií, ktoré môžete použiť.

Počet fotografií závisí od zvoleného balíka. Naše balíky zvyčajne obsahujú stanovený počet profesionálne upravených digitálnych fotografií vo vysokom rozlíšení vhodných na tlač a zdieľanie online.

Platba za fotenie prebehne v deň Vášho Vianočného fotenia v ateliéri.

Rezervácia je jednoduchá! Rezerváciu môžete urobiť priamo cez našu webovú stránku, zavolať nám alebo poslať e-mail. Pomôžeme vám s procesom rezervácie a odpovieme na všetky vaše ďalšie otázky.
V prípade akýchkoľvek ďalších otázok alebo špeciálnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa, že vám môžeme pomôcť zachytiť čaro tohtoročných sviatkov! 🎄✨

Odporúčame slávnostné oblečenie, ktoré odráža ducha sviatkov. Zladené oblečenie v červených, zelených alebo neutrálnych tónoch krásne vynikne na vianočnom pozadí. Vyhnite sa príliš rušným vzorom, pretože môžu odvádzať pozornosť od tvárí na fotografii. Kľúčom k úspechu je pohodlie, preto si vyberte oblečenie, v ktorom sa budete cítiť dobre!

Samozrejme! Radi do fotografií vkladáme osobné prvky, ktoré ich robia jedinečnými. Či už ide o špeciálny odkaz, jedinečnú tému alebo začlenenie rodinnej tradície, oznámte nám svoje predstavy a my ich spoločne s vami oživíme na vašich fotografiách.

 

Vianočné rodinné fotenie

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií

Kde nás nájdete

01.

Tel.kontakt

+421 948 279 976

02.

Adresa

Mäsiarska 3/420, 040 01 Košice

03.

Náš email

info@fotografikosice.sk

recenzia fotografi
recenzia pre fotografi